Aποκριές 2004

Το απόγευμα της Παρασκευής 13 Φεβρουαρίου 2004, ο Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας πραγματοποίησε τον ετήσιο αποκριάτικο χορό του. Ο χορός έγινε στην αίθουσα τελετών του σχολείου μας με τη συμμετοχή σχεδόν του συνόλου των μαθητών και μεγάλη συμμετοχή γονέων.

Τα παιδιά διασκέδασαν με την παρουσία ταχυδακτυλουργού και τους δύο κλόουν που τον συντρόφευαν. Διασκέδασαν με τα κόλπα του και τα παιχνίδια των κλόουν. Η δυνατή μουσική ανέβασε το κέφι στα ύψη. Η δίωρη διασκέδαση τελείωσε με το γαϊτανάκι που χόρεψαν τα παιδιά μαζί με τους κλόουν και διαγωνισμούς για το μεγάλο νικητή της βραδιάς.

Το δίωρο πρόγραμμα τελείωσε πολύ γρήγορα, όπως συμβαίνει άλλωστε με όλες τις ευχάριστες στιγμές. Το ραντεβού ανανεώθηκε για την επόμενη χρονιά με στόχο να έχει μεγαλύτερη επιτυχία και ακόμη μεγαλύτερο κέφι.

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων
17ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου.

Κάντε κλικ στις φωτογραφίες για να μεγαλώσουν